• Під патронатом
  • Під патронатом
  • Під патронатом

Новини

01.03.2021

Стартував СпортКрафт Геймз Онлайн. Битва з Тінню: 700 дітей та підлітків розпочали регулярні тренування

 

💥 Сьогодні, 1 березня, стартувала спортивна онлайн-гра для дітей та підлітків СпортКрафт Геймз Онлайн. Битва з Тінню, у якій беруть участь 700 юних спортсменів з різних куточків України. Протягом трьох тижнів, з 1 по 22 березня, вони будуть виконувати фізичні вправи й формувати корисну звичку в ігровому форматі. 

 

📝 Учора всі учасники отримати листи на електронну пошту з переліком вправ першого тижня. Також ми опублікували перелік вправ та відеоінструкції з їх виконання на нашому сайті у розділі «Завдання».

 

Протягом першого тижня, з 1 по 7 березня, учасники повинні провести три тренування з цими вправами. Через тиждень учасники, які виконають всі тренування, перейдуть на другий рівень гри та отримають новий перелік вправ. 

 

Аби підтвердити результат поточного тижня та перейти на наступний рівень гри, учасники мають надіслати відеопедтвердження виконання вправ у чат-бот Run Ukraine ➡️ https://t.me/RunUkraineBot_SC 

 

Усю важливу інформацію щодо СпортКрафт Геймз Онлайн. Битва з Тінню ви можете знайти у івенті на фейсбуці а також на офіційному сайті челенджду.

 

Нагадаємо, що проєкт СпортКрафт Геймз Онлайн. Битва з Тінню створено за підтримки Комітета з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Української федерації учнівського спорту та Спортивної студентської спілки. Участь у проєкті безкоштовна.