• Під патронатом
  • Під патронатом
  • Під патронатом

Новини

23.02.2021

Реєстрацію на СпортКрафт Геймз. Битва з Тінню завершено

 

Ох, друзі, ви неймовірні! Варто було нам лише відкрити реєстрацію на спортивну онлайн-гру для дітей та підлітків СпортКрафт Геймз. Битва з Тінню, як вільні слоти почали розбирати, наче теплі пиріжки на довгій перерві у школі. За 4 години на гру зареєструвалися більше 700 учасників, тож ми зібрали повну команду для боротьби з Тінню та закрили реєстрацію раніше.

Ми приголомшені таким результатом і дуже дякуємо вам за інтерес до нашого челенджу. 

 

Тепер в учасників є декілька днів, аби підготуватися до спортивної гри, дістати форму та почистити кросівочки. Гра розпочнеться 1 березня. Напередодні всі учасники отримають листа на пошту з вправами першого тижня гри та інструкціями з їх виконання. Також перелік вправ ми розмістимо на цьому сайті. 

На жаль, кількість місць обмежено. Ми отримуємо багато запитів від тих, хто не встиг зареєструватися. І пропонуємо все одно пройти цей челендж разом з нами й сформувати корисну звичку. 

 

Якщо ви будете виконувати вправи та записувати їх виконання на відео, ви можете записатися до листа очікування. Коли хтось з учасників припинить виконувати вправи та відсіється, ви можете посісти його місце. Для цього, будь ласка, напишіть на пошту [email protected] або у приватні повідомлення в наших соцмережах (інстаграм і фейсбук) і запишіться в лист очікування.

Бажаємо вам успіхів!